^Návrat
  
  
  

Športový deň v našej MŠ...klik...

Naša materská škola sa aj tento rok zapojila do Európskeho týždňa športu a tentokrát bol z toho futbalový tréning na futbalovom štadióne aj spolu s futbalistom/oteckom Tomášom Hlôškom, ktorému patrí veľké poďakovanie v mene celej materskej školy. Najprv nám ukázal trochu zo svojich futbalový schopností, potom nám dal rozcvičku, vysvetlil nám, že trénovať je veľmi dôležité a už sme sa mohli pustiť do disciplín, aby sa z nás aj z nás stali veľkí i malí športovci.

Hádzali sme lopty, kopali, zvládli preťahovanie lanom, ukázali svoju ohybnosť a šikovnosť. Nakoniec sme dostali pravé medaile aj s džúsikom, ktorý nám padol veru vhod.

Nám sa podujatie veľmi páčilo a veríme, že si ho budúci rok určite znova zopakujeme.

50 zmensena51 zmensena52 zmensena53 zmensena54 zmensena55 zmensena56 zmensena57 zmensena58 zmensena59 zmensena60 zmensena61 zmensena62 zmensena63 zmensena

Copyright © 2016. Ján Sabacký Rights Reserved.