^Návrat
  
  
  

Olympijský deň 2022

V stredu sme mali na futbalovom štadióne veľký olympijský deň vrámci Európskeho týždňa športu.

Najprv sme sa v krátkej scénke od Ivka a Lucky dozvedeli, čo to vlastne olympijský deň je a v čom nám je prospešný. Potom nám povedali, ktorá farba to vlastne tú našu milovanú Európu znázorňuje a viete ktorá to je? Modrá – vždy dobrá.

Rozcvičili sme sa s Luckou a už nám nič nebránilo pustiť sa do olympijských disciplín v ktorých sme si precvičili šikovnosť nožičiek, silu ručičiek a vlastne celú našu šikovnosť. Hádzali sme do diaľky rôzne ťažké gule, preťahovali sme sa s lanom a dokonca sme si to skúsili aj proti našim učiteľkám. Síce boli silné ale vždy sa nám podarilo vyhrať :) Skákali sme v mechoch, prekonávali prekážkovú dráhu, strielali na bránku a zvládli sme aj skákanie po chodníku.

Na záver sme dostali džús a naozajstnú medailu :)

1.1 zmensena1 zmensena2.2 zmensena2 zmensena4 zmensena5 zmensena6 zmensena7 zmensena8 zmensena9 zmensena10 zmensena11 zmensena12 zmensena13 zmensena14 zmensena15 zmensena18 zmensena19 zmensena22 zmensena23 zmensena24 zmensena

Copyright © 2016. Ján Sabacký Rights Reserved.