^Návrat
  
  
  

ROZLÚČKA PREDŠKOLÁKOV 2024

SKOLAVOLA zmensena

"Milé pani učiteľky nemusíte plakať.

Budúci rok nové deti budú v triede skákať.

Veľká škola už nás volá v septembrový čas.

Premení sa na školáka každý jeden z nás".

Dňa 26.06.2024 sa uskutočnila rozlúčka našich predškolákov v svadobnej sále Mestského úradu. Deti sa lúčili milým programom - recitovali básničky, spievali aj tancovali. Pani riaditeľka PaedDr. Tokárová a pán primátor Mgr. Pliešovský deťom zaželali ďalšie úspechy v základnej škole a rozdali im Osvedčenie o získaní predprimárneho vzdelávania. Milá maminka Zuzka Dobošová sa poďakovala pedagógom za ich skvelú a nezištnú prácu, za starostlivosť a prípravu detí na zákaldnú školu.

Po rozlúčke sa konala hostina v našej školskej záhrade v podobe fajných koláčov, limonád a ďalších dobrôt, ktorú pripravili pre deti rodičia. Na záver deti spolu s učiteľmi vypustili balóny s pokrikom "Ahoj škôlka!".

Našim veľkým budúcim prváčikom želáme úspešný vstup do prvého ročníka :-)

IMG 6678 zmensena

IMG 6713 zmensenaIMG 6725 zmensena

IMG 6859 zmensenaIMG 6860 zmensena

IMG 6852 zmensena

IMG 6854 zmensena

Copyright © 2016. Ján Sabacký Rights Reserved.