^Návrat
  
  
  

Ako sme po Zbojskách chodili tri dni

Naše predškolské triedy sa zúčastnili trojdňového pobytu na Chate Zbojská.

Hneď po ubytovaní sme sa pustili do spoznávania okolia a mali sme čo robiť. Obrovská lúka, futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko, trampolíny a rôzne iné atrakcie nám ponúkali veľa možností. Okrem toho sme si užívali krásny čistý horský vzduch. Prvý deň nás čakali športové hry, fajný obedík, zmrzlinový pohár na salaši a na večer samozrejme pravá opekačka. Noc sme zvládli hrdinsky 😊 Na druhý deň sme si kúpili fajné buchty a vybrali sme sa ku prameňu Rimavy, no pre vysokú teplotu vzduchu sme si to napokon rozmysleli a radšej sme hľadali hríby. Prechádzka to bola teda parádna. Večer nás čakal futbalový zápas a rôzne hry. Deň sa končil hľadaním skrytého pokladu pomocou čeloviek takmer po tme. Neuveríte, ale na Zbojskách bol ten poklad zakopaný naozaj. Ktovie, či ho nezakopal sám Jakub Surovec.

Potom sme už „odpadli“ do vytúžených postelí a ráno sme sa s Chatou Zbojská rozlúčili. Niesli sme si domov plno zážitkov.

111112113114115116117118119120121122123124125126

Copyright © 2016. Ján Sabacký Rights Reserved.